Towarzysz Podróży Poszukiwany

WSPARCIE SERWERA:


Ameryka Środkowa I Południowa | Forum

Duv75
Duv75 Sierpień 24 '18
Szukam chetnych na dluzsza wyprawe po Ameryce Srodkowej i Poludniowej , zaczynajac w Meksyku i Wenezueli konczac, zaliczajac wszystkie kraje.
Zuzu
Zuzu Sierpień 24 '18
Cześć, również zamierzam zobaczyć całą Amerykę Centralną i Południową. Interesuje mnie bardzo niskobudżetowa wyprawa, niby mały survival, ale nie do końca. Podróżować autostopem, spać u localsów, przez couch surfing albo pod namiotem. Gdy będzie potrzeba pieniędzy, zarobić na miejscu (np robiąc duże bańki mydlane, śpiewając na ulicy czy pomagając na farmie, cokolwiek). Chcę blisko poznać kulturę tych krajów, przeżyć niesamowite przygody Jak ty widzisz swoją podróż :)?
Duv75
Duv75 Sierpień 24 '18

hej , no to mamy podobne podejscie do wyprawy, moze nie survival bo mam za soba czternastoletnia tulaczke zarobkowa po Europie wiec troche doswiadczenia tez zebralem , ale tez planuje niskobudzetowy wypad, mnie interesuje kuchnia tamtych kontynentow z racji mojego zawodu, jestem w trakcie zalatwiania sobie krotkoterminowych stazow w restauracjach, miejsce gdzie bedzie mozna sie zatrzymac u znajomych mam w Ekwadorze jak na razie obstukane na 100% i moze w Argentynie bede mial, caly czas zbieram info , wiem ze jest spora Polonia w Argentynie wiec moze znajda sie dobrzy ludzie ktorzy pomoga.

Pozdrawiam


forum rowerowe