Towarzysz Podróży Poszukiwany

WSPARCIE SERWERA:


Trekking w Fogaraszach w Rumunii | Forum

Bzkar
Bzkar Sierpień 23 '18

Witam!


Zapraszam na wyjazd w Góry Fogaraskie w Rumunii. Mam 3 wolne miejsca w samochodzie. Termin wyjazdu szczegółowo uzgodnimy po zebraniu ekipy. 


Celem są Fogarasze, nie będzie to jednak często spotykane przejście całej grani, bowiem naszą wyprawę podzielimy na kilka mniejszych wycieczek. Zaplanowałem dwa dłuższe 3-4 dniowe wyjścia po południowej stronie gór, punktem. startu, w którym zostawimy samochód, będzie jakaś dolina, z której to udamy się w stronę głównej grani. Po przejściu jej odcinka zejdziemy bocznym grzbietem do miejsca startu. Dodatkowo w zależności od pogody i chęci uczestników, będzie można zorganizować jedną, dwie dodatkowe jedno- lub dwudniowe krótsze wycieczki po stronie transylwańskiej Fogaraszy lub zwiedzanie okolicy. Pomiędzy poszczególnymi długimi wyjściami będzie dzień przerwy, który poświęcimy na przejazd do następnego miejsca startu, uzupełnienie zapasów oraz/ewentualnie zwiedzanie i czynności barowo-knajpowe. Priorytetem wyjazdu jest jednak chodzenie po górach. 


Koszt wyjazdu, obejmujący paliwo, opłaty drogowe to ok. 450 zł/os. Spanie w namiotach na dziko. Jedzenie, ewentualne ubezpieczenie we własnym zakresie. Ja mam jeden namiot 2 osobowy, dla drugiej pary konieczny będzie jeszcze jeden. Miejsce startu: Jelenia Góra lub Wrocław.


Wyjazd niekomercyjny, czysto towarzyski. Wiek pow. 25 lat. 


Pozdrawiam Bartek

forum rowerowe