Kreatywny eurotrip sierpień/wrzesień | Forum

natalia
natalia Lipiec 3 '19
Cześć!

Jeśli masz ok. 25 lat, duszę globtrotera, pozytywne nastawienie do świata i akurat brak planów na wakacje, zapraszamy na wspólną eksplorację kontynentu! 


Rozważamy dwie trasy: Berlin, Hamburg, Dania, Amsterdam, Belgia, Genewa, Andora, Barcelona, Granada

lub - Praga, Brno, Budapeszt, Zagrzeb, Sarajewo, Albania, Grecja. 


Dlaczego kreatywny eurotrip? Oprócz zwiedzania, poznawania ludzi, regionalnej kuchni, sztuki i podziwiania widoków, planujemy uprawiać małe malarstwo uliczne, trochę na pamiątkę, trochę, żeby wpadło tu i ówdzie po kilka euro. Masz gitarę i planujesz busking na ulicy? Świetnie! Robisz zdjęcia i chcesz wrócić z wyprawy z albumem portretów Europejczyków? Nawet lepiej! Nakręcisz dokument z podróży? Jeszcze ci pomożemy! 


Chciałybyśmy zorganizować grupę twórczych, interesujących ludzi, żeby spędzić te kilka tygodni wspólnie i owocnie.


Jeśli chodzi o koszty/nocleg/ogólne doświadczenie - jeździłyśmy stopem po Szwajcarii, a także tej wiosny na trasie Mediolan - Bellinzona, znajdując miejsce do spania przez couchsurfing, próbując utrzymać całą wycieczkę raczej low-budget. Tym razem mamy zamiar postępować tak samo. Bierzemy co prawda pod uwagę wykupienie interrail pass na 10 dni, jednak przez większość czasu będzie to raczej CS&autostop&jakiś namiot jeśli będziemy go taszczyć oczywiście  


Szukamy współtowarzyszy podróży, bo to i ciekawiej i bezpieczniej (szczególnie jeśli pojedzie kilku facetów). Podróżowalibyśmy grupkami i spotykali się w określonym czasie i miejscu. Dokładny plan podróży, trasa i termin, wszystko do ustalenia. Przewidujemy, że cała wyprawa zajmie ok. miesiąca.


Wszystkich zainteresowanych proszę o wiadomość PW. Jeśli znajdą się chętni, spotkamy się wcześniej gdzieś w Polsce, żeby się poznać i dogadać szczegóły.

 

Pozdrawiamy i do zobaczenia!
Natalia&Martyna
Poleć w serwisach:

Obserwuj nas na FB:
Towarzysz Podróży | Strefa Wydarzeń


Wycieczki rowerowe | Strefa Wydarzeń


Łazik | Strefa Wydarzeń


Strefa Wydarzeń