Towarzysz Podróży Poszukiwany

WSPARCIE SERWERA:


AUTOSTOPEM z Polski do Tajlandii. Szlakiem jedwabnym | Forum

Karol
Karol Maj 16 '19

W poszukiwaniu kłopotów – szlakiem jedwabnym.


Planuję wyprawę autostopową w kierunku południowej Azji. Podróż ma być w miarę możliwości ekonomiczna, spanie na couchsurfingu, w namiocie, hostelach.


Transport głównie autostop, chociaż nie wykluczam innych. Czas wycieczki przewiduje na około 2/3 miesiące. Szukam kogoś kto chciałby dołączyć do mnie na jakimkolwiek odcinku mojej trasy. Niekoniecznie na całości:)


Kraje na trasie: Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria,(można zahaczyć o Macedonie Albanie i Grecje), Turcja, Iran, Pakistan, Indie, Nepal, Birma i Tajlandia. Trasa prawdopodobnie ulegnie lekkiej zmianie - różnie bywa w podróżowaniu autostopem. Jeżeli chodzi o Europe to jestem bardzo elastyczny co do krajów na drodze.


O mnie: absolwent architektury, pozytywny, uzależniony od adrenaliny, uwielbiam podróżować, jazdę na nartach, tenis, windsurfing, muzykę reggae.


Moje doświadczenie w jeździe autostopem to kilka wycieczek do Hiszpanii, Portugalii, Holandii, Włoch, Ukrainy. 


Pisać jak komuś odpowiada kierunek. Spotkamy się, wypijemy piwo i dogadamy szczegóły.


Peace!

Karol

forum rowerowe