Sardynia - rowerem w kąpielówkach I poł. września 2019 | Forum

Drucik
Drucik Luty 11

Zapraszam Wszystkich do przemyślenia propozycji niezapomnianych wakacji na LUZIE :-)


Mamy już zebraną grupę: dwóch mężczyzn i jedna kobieta. Wszyscy w wieku +- 50 l. Wszyscy to rowerzyści i pływacy z dobrą kondycją. Przewidujemy max 6 osób.

Założenia:

1. Lecimy samolotem prawdopodobnie z Warszawy na Sardynię z rowerami. +- 1.09.2019 cena biletu ok. 1300 zł z rowerem

2. Jeździmy po Sardynii raczej wzdłuż morza, gdzie oczy poniosą i pływamy w zatoczkach. Brak będzie wyznaczonej trasy (chyba, że ktoś wyznaczy) oraz liczby kilometrów. Zwiedzamy też ciekawe miejsca. Nie przewidujemy zwiedzania lokalnych knajp całą grupą. Jemy samodzielnie przygotowane jedzenie.

3. Śpimy w zatoczkach lub innych bezpiecznych miejscach według wspólnie przemyślanej technologii (także ewentualnie u rolników na placyku jeśli będzie niedrogo i ładnie).

4. Może odwiedzimy także Korsykę (promem za kilkanaście euro), jeśli grupa tak zdecyduje.

5. Około 15.09 przepływamy promem (kabina 60 Euro/os. deck 38 Euro/os.) w okolice Rzymu i zwiedzamy miasto. (pomysł alternatywny do omówienia)

6. Około 15.09 jedna uczestniczka odlatuje do Polski, a reszta grupy zwiedza Włochy i startuje do Polski ok. 25.09 (do uzgodnienia)


Niezbędne jest posiadanie sprawnego roweru, pełnego sprzętu biwakowego oraz umiejętność przetrwania bez kontaktu z kempingami :-) w temperaturze na słońcu powyżej 40 st C. 

Konkretne daty wylotu i powrotu będą zależeć od cen biletów lotniczych oraz od zainteresowania zwiedzaniem Włoch. Bilety zamierzamy kupić MAX do 15.03.


A więc owocnych przemyśleń :-)
Kontakt : tapasi@wp.pl


Pozdrawiam

Drucik

Warszawa

Ten post był edytowany przez Drucik Luty 13
Poleć w serwisach:
Drucik
Drucik Marzec 7
Witam Wszystkich wahających się, czy dadzą radę. Jest już pięć osób, które jadą. Trzech facetów i dwie kobiety. Zostało jedno wolne miejsce. Owocnych przemyśleń.
Drucik
Drucik Marzec 8
Jeśli komuś nie będzie pasował wylot z Warszawy to możemy spotkać się na Sardynii, żeby wspomóc osobę która przyleci sama :-)