Towarzysz Podróży Poszukiwany

WSPARCIE SERWERA:


Wyprawa Życia | Forum

Mariusz
Mariusz Grudzień 25 '18
Witam, 

Poszukuje towarzysza/towarzyszki na wyprawę życie bez żadnych ograniczeń czasowych, może trwać rok lub też 3 lata. 


Ważne że z uśmiechem na twarzy, również jestem otwarty na wszelkie propozycje. 


Podróż oczywiście niskobudżetowa w międzyczasie można zawsze się zatrzymać i coś dorobić na kolejny cel lub plan. Poruszać będziemy się pieszo, oczywiście od czasu do czasu jakiś autostop, jachtostop, samolot jak będzie trzeba. Jeśli chodzi o zwiedzanie to nie tylko miasta, ale również dzikie rejony naszego świata, trzeba czasem poprzebywać razem z naturą z dala od cywilizacji i poczuć trochę woli przetrwania.


Jeśli chodzi o trasę to nie mam ustalonej dokładnie, na początku wyprawy celem jest zwiedzenie całej Europy, a dalej prawdopodobnie Azja, a jeszcze później to będzie się myślało co dalej, różne sytuacje okazje bywają w podróży wiec ma nie ma sensu uciekać tak daleko w przyszłość. Wszystko może się zmienić. 


Jestem zdecydowany w 100% na tę wyprawę jeśli nikt nie się nie znajdzie to trudno wyruszę sam, gdzieś w świecie się może natkniemy na siebie.


Przygotowuje się do tego planu od ponad 4 lat zbierałem doświadczenie , w podróżowaniu autostopem, pieszo, rowerem na długie dystanse, jak również uprawiam od kilku lat survival więc ciężkie warunki nie są mi obce. 


Szukam kogoś kto nie zrezygnuje przy pierwszej jakieś trudnej sytuacji. 

Jeśli chodzi o nocleg to oczywiście namiot.


Jakby się ktoś znalazł można by było się spotkać i sprawdzić czy się dogadujemy i nadajemy na podobnych falach.


Jeśli chodzi o mnie jestem spokojną osobą i bardzo otwartą. Pozytywnie nastawiony do świata. 


Jeśli ktoś ma swój jakiś plan na wyprawę i szuka towarzysza niech pisze, jak pisałem jestem otwarty na propozycje.


Mariusz


Asix
Asix Styczeń 10 '19

Cześć :) mam na imię Asia 

Kiedy planujesz wyprawę?

Pozdrawiam 

forum rowerowe