Towarzysz Podróży Poszukiwany

WSPARCIE SERWERA:


Szukam chętnych ZDECYDOWANYCH osób 40+ na wyjazdy turystyczne | Forum

Oliwka
Oliwka Październik 31 '18
Cześć.

Bardzo często wyjeżdżam na różne wycieczki, czasami weekendowe, czasami dłuższe, po Polsce i poza nią. Widzę, że jest bardzo dużo ludzi, którzy szukają towarzystwa i jedyną "zmorą" tego wszystkiego jest brak zdecydowania. Spotykam się z bardzo dużym odzewem na moje propozycje wyjazdowe a potem wszystko ucicha. Za jakiś czas jak rozmawiam z tymi co zrezygnowali, to piszą, że żałują bo w końcu nic nie wybrali, ciągle coś im nie pasuje i czekali na lepszą propozycję. Z czekania nic nie ma, trzeba korzystać z tego co jest, lub samemu zapodać ciekawy temat.


Obecnie zastanawiam się nad wakacjami i mam takie pomysły (może ktoś znajdzie coś co go zainteresuje i dołączy):


- Wyjazd do Chorwacji (obowiązkowo Park narodowy Krk) reszta spontanicznie, od około 25 lipca na 8-9 dni, noclegów będziemy szukać na miejscu, bez szalonych cen ale by było czysto i z klimą, obecnie są chętne 2 osoby, jest samochód z gazem, właściwie, to brakuje 1 osoby by było wygodnie w samochodzie i w miarę tanio przejazd. Oczywiście może być więcej osób ale wtedy ktoś musi być z drugim samochodem.


- Wypady weekendowe w Tatry, Dolinki Krakowskie lub gdzie mamy ochotę - ja mieszkam w centralnej Polsce, często tak wyjeżdżam albo autobusem ( np do Zakopanego z Warszawy w obie strony cena około 100 pln) albo samochodem (jeżeli znajdzie się ktoś chętny) 


- Chodzi mi po głowie wędrówka do Santiago De Campostella, są różne warianty, może na początek spróbować jakiś kilkudniowy szlak i zobaczyć czy odpowiada taki rodzaj przygody.

Jestem też otwarta na wszelakie propozycje i chętnie poznam ludzi lubiących aktywnie spędzać czas.
Marta
Marta Listopad 11 '18
Czesc

Bylabym powaznie zainteresowana Chorwacja w wakacje jesli aktualne. Ja K 38 lat z Lodzi :-)

Daj znac.

Ewentualnie po PL też chetnie.

Pozdrawiam

Marta

forum rowerowe