Towarzysz Podróży Poszukiwany

WSPARCIE SERWERA:


Poszukiwania towarzyszy podróży | Forum

Evelajda
Evelajda Październik 12 '18

Podobnie jak pewnie większość w Was, wykorzystuję to forum i internet w ogóle do poszukiwania towarzyszy podróży i już kilka razy udało mi się wyjechać z poznanymi w ten sposób osobami. 


Pomijając fakt, że jest to w mojej opinii nieco czasochłonne, bo zanim trafi się na konkretną i zdecydowaną osobę, trzeba przerobić kilka, z którymi kontakt w którymś momencie się po prostu urywa i ryzykowne, bo do końca nie wiadomo kto jest po drugiej stronie, to jest to jakieś rozwiązanie w przypadku, kiedy znajomych nie da się namówić a bardzo chce się gdzieś jechać. 


Jeszcze lepsze to spotkać się na żywo i dać sobie szansę przekonać się jakim dana osoba mogłaby być towarzyszem wyprawy. Jak się zachowuje, co i jak mówi, no i czy iskrzy:) To ważne. Czasem od razu się wie czy chciałoby się z kimś wyjechać czy nie. Nie ma opcji przekonać się o tym wymieniając wirtualne uśmiechy. 


Dlatego od jakiegoś czasu zamiast mailować, spotykam się:) a od niedawna współorganizuje spotkania towarzyszy podróży w różnych miastach. A jeśli nic nie dzieje się w Waszym mieście, możecie powiedzieć nam o tym i zostawić jakiś ślad po sobie abyśmy mogli dać znać kiedy będzie się działo. 


Bardzo polecam Wam ten sposób, który mi dał tyle, ze mam więcej znajomych o podobnych zainteresowaniach, z którymi mogę nie tylko wyskoczyć na piwo czy popatrzeć na gwiazdy, ale też umówić się na wyjazd bez potrzeby zaglądania na fora internetowe. Zapraszam bardzo:)

Ten post był edytowany przez Evelajda Październik 12 '18
forum rowerowe