Towarzysz Podróży Poszukiwany

WSPARCIE SERWERA:


TRIP - CZ, AUT, ITA, SVN, HRV, HUN | Forum

Kamwisz
Kamwisz Wrzesień 24 '18

Poszukuję dodatkowej osoby na miesięczną wyprawę (jedną już znalazłem i potrzebuję jeszcze jednej).


Trasa wiedzie na południe - Polska, Czechy, Austria, Włochy, Słowenia, Chorwacja, Węgry, Polska; samochód seat ibiza 2 - noclegi na dzikusa pod namiotem.


Dobieram ludzi dla obniżenia kosztów paliwa i by do kogo można było otworzyć gębę podczas podróży. Jednego lekkoducha już znalazłem - potrzebuję jeszcze drugiego ;p 


Coś o mnie? Mam już za sobą dwie samotne podróże trwające miesiąc. Preferuję łażenie po większych wzniesieniach, oglądanie bazgrołów lekkoduchów i akcesoriów do robienia innym krzywdy. W sumie zwiedzanie miejsc warownych w których jedni bronili się przed drugimi też jest fajne. Mroczne jaskinie jak najbardziej są mi miłe. 


Noclegi pod namiotem na szczytach gór - lubię z nich obserwować wschody i zachody słońca. Ale spanie w płaskim terenie też jest oki, aby tylko na dziko - jedynie podczas zwiedzania miast zniżę się do tego by brać nocleg w niecywilizowanych warunkach czterech ścian. No w sumie bym skłamał jakbym nie wspomniał o tym, że gdy pogoda mocno burzowa to rezygnuję ze spania na jakimś wierzchołku i do schroniska pędzę.


To raczej nie będzie typowa podróż urlopowa - raczej przygoda na wariata. Zaciekawione osoby poproszę o kontakt

Lukaxxx
Lukaxxx Październik 29 '18
Hej.

Wydaję się konkretnie.

Pisze się w ciemno :)

Daj znać czy aktualne ?

forum rowerowe