Towarzysz Podróży Poszukiwany

WSPARCIE SERWERA:


Rowerem z Polski do Grecji | Forum

Lokalizacja tematu: Strona główna forum » Fora » Relacje z Podróży
Rowerem przez Europę
Rowerem przez Europę Wrzesień 14 '18
W lipcu 2018 postanowiliśmy wyruszyć w podróż rowerową życia. Wystartowaliśmy z Katowic i przejechaliśmy 2574km dojeżdżając do Aten. Całą podróż nagraliśmy, tworząc 700GB materiału z którego powstają vlogi z wyprawy. Pierwszy odcinek prezentuje pierwszy dzień całej wyprawy a więc wyjazd z Katowic i dojazd do Czech. Warto dodać że tego dnia po raz pierwszy spotkałem się z Arkiem i odrazu wyruszyliśmy w wyprawę rowerową przez Europę co było trochę szalone, tymbardziej że w ogóle się nie znaliśmy :D Ten dzień to również pierwsze nasze zetknięcie z kamerkami i nagrywaniem tego co się dzieje w okół nas, co wbrew pozorom wcale nie jest takie łatwe :P Ale mam nadzieję że film wam się spodoba ;-) Zapraszamy do zostawiania subskrypcji, lików i komentarzy oraz śledzenia całej wyprawy ;-)


Ten post był edytowany przez Rowerem przez Europę Wrzesień 14 '18
Daro Praga
Daro Praga Wrzesień 16 '18
Fantastyczna wyprawa, pozdrawiam i czekam na kolejne odcinki.
Rowerem przez Europę
Rowerem przez Europę Wrzesień 29 '18
W tym odcinku przedstawiamy wydarzenia dnia drugiego, a więc przejazd przez Czechy.
Anka
Anka Lipiec 6 '23

Cytat z wypowiedzi podróżnika Rowerem przez Europę W lipcu 2018 postanowiliśmy wyruszyć w podróż rowerową życia. Wystartowaliśmy z Katowic i przejechaliśmy 2574km dojeżdżając do Aten. Całą podróż nagraliśmy, tworząc 700GB materiału z którego powstają vlogi z wyprawy. Pierwszy odcinek prezentuje pierwszy dzień całej wyprawy a więc wyjazd z Katowic i dojazd do Czech. Warto dodać że tego dnia po raz pierwszy spotkałem się z Arkiem i odrazu wyruszyliśmy w wyprawę rowerową przez Europę co było trochę szalone, tymbardziej że w ogóle się nie znaliśmy Ten dzień to również pierwsze nasze zetknięcie z kamerkami i nagrywaniem tego co się dzieje w okół nas, co wbrew pozorom wcale nie jest takie łatwe Ale mam nadzieję że film wam się spodoba ;-) Zapraszamy do zostawiania subskrypcji, lików i komentarzy oraz śledzenia całej wyprawy ;-)

Oglądam wszystkie odcinki, super, może kiedyś sama się zdecyduję na taką dłuższą wyprawę, pozdrawiam
forum rowerowe