Towarzysz Podróży Poszukiwany

WSPARCIE SERWERA:


Polska - Singapur (tylko rower!!) | Forum

Lukas
Lukas Wrzesień 13 '18
Cześć, od dłuższego czasu marzę o wyprawie życia, co najmniej do Wietnamu a najlepiej do Singapuru :). 


Rower, sama jazda i wyprawy rowerowe raczej nie są mi obce. Ale poza Europę się nie zapuszczałem. 


Plan jest taki żeby przejechać przez Bałkany do Stambułu, później Turcja, Iran, Uzbekistan Turkmenistan, Tadżykistan, Kirgistan, Chiny, Wietnam, Kambodze, Tajlandie, Malezję dojechać do Singapuru :) 


Ma to być oczywiście wyprawa niskobudżetowa, spanie na dziko, kuchenka itp. Dystans dzienny około 100km, jeśli będzie się fajnie jechało może być i 300. Ogólnie na razie jest idea, dopiero teraz wziąłem się za przeszukiwanie internetu i wchłanianie najpotrzebniejszych informacji. Tak więc szukam potencjalnego towarzysza/towarzyszki podróży, kogoś kto chciałby przeżyć taką wyprawę :), kogoś pewnego, wiem jak to wygląda i nie chciałbym żeby mi się ktoś miesiąc przed wyprawą wykruszył. Stawiam raczej na spontan :) wsiadamy i jedziemy (oczywiście z zachowaniem zdrowego rozsądku tzn szczepienia, wizy, trasa wstępnie musi być ustalona).

forum rowerowe