Towarzysz Podróży Poszukiwany

WSPARCIE SERWERA:


Poszukuję towarzysza/towarzyszki na wyprawę rowerową wybrzeżem Bałtyku | Forum

Andreo
Andreo Luty 16

Hej, poszukuję kompana/kompanki na 7 dniowy rowerowy wypad trasą (mniej więcej) Tczew-Gdańsk-Władysławowo-Hel-Łeba-Ustka razem ok. 400 km. Dziennie wychodzi ok. 50-60km. Możemy także wrócić żeglugą gdańską z Helu do Trójmiasta i stamtąd ruszyć do Łeby przez Redę i Wejherowo.



Planuję jeździć raczej bocznymi drogami o małym natężeniu ruchu. Nocowanie pod namiotem - gdzie bądź lub na polu namiotowym lub pod gołym niebem jeżeli pogoda dopisze w każdym razie tak by było w miarę niskobudżetowo.


Termin do dogadania ale chciałbym wyjechać jak najszybciej.


Jechałem fragmentem tej trasy (Tczew-Hel) rok temu, widoki są przepiękne. Nie lubię ścigać się z czasem, preferuję tempo raczej rekreacyjnie tak by móc podziwiać widoki i cieszyć się jazdą rok temu średnia prędkość wyszła mniej więcej 18-25 km/h.


Lubię się wyspać ale bez przesady tak max do 10, wieczorem możemy pójść na piwo/wino/wódkę na plażę (to drugie szczególnie lubię) ale tak by na następny dzień być w stanie jechać dalej, możemy zobaczyć zachód słońca lub integrować się z jakimś napotkanym towarzystwem czy robić cokolwiek innego.



Jeżeli chodzi o mnie to jestem raczej ugodowy, otwarty na ludzi i przygody, kocham jeździć rowerem i chillować przy słoneczku na plaży. Posiadam Kross-a EVADO 3.0 z bagażnikiem i sakwami, dobrze by było gdybyś dysponował/wała podobnym sprzętem ale plecaki umiejętnie przypięte do bagażnika też dają radę.


Poszukuję kogoś kto podobnie jak ja chce się oderwać na chwilę od codziennej rutyny, komu nie przeszkadza spanie w namiocie czy "prysznic" w jeziorze, kogoś otwartego i ogarniętego. Jestem także otwarty na wszelkie sugestie co do trasy, noclegów itd.


bezpośredni kontakt: PW



Ten post był edytowany przez Andreo Luty 16
Fiona
Fiona Luty 20
W lutym chcesz jechać? toć zimno xd ja bym się pisała ale wiosną bądź latem...  
Andreo
Andreo Luty 24

Cytat z wypowiedzi podróżnika Fiona W lutym chcesz jechać? toć zimno xd ja bym się pisała ale wiosną bądź latem...  

Hej, to jest właśnie plan na ciepłe dni, może maj, czerwiec, a może wakacje, do dogadania...


Więcej informacji dodam bliżej wyjazdu, zapraszam chętnych do zgłoszeń, może zbierze się kilkuosobowa grupa :)

forum rowerowe